Mecenat

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do objęcia Mecenatem ekskluzywnego wydania albumowej książki „Mundial. Historia”, która ukaże się na rynku w marcu 2018 roku nakładem Wydawnictwa ARENA. Autorami albumu są legendy sportowego dziennikarstwa prasowego: Marek Latasiewicz, Jerzy Cierpiatka i Mirosław Nowak.

Mundial. Historia. Od Urugwaju do Rosji…

Szczegóły

Forma: albumowa
Liczba stron: ok. 300
Format: A4
Kolor: pełny
Papier: powlekany
Okładka: twarda z obwolutą i złoceniami

Nakład podstawowy: 5000 egz. (dodruki w miarę zapotrzebowania rynku)
Cena detaliczna: 79,90 PLN.

Opis

Album „Mundial. Historia” poprowadzi Czytelników od pierwszego turnieju w 1930 roku, który został rozegrany bez eliminacji i w jednym mieście do losowania grup rosyjskiego Mundialu, który przed nami. Opowiemy o mundialu w Szwecji, który być może nigdy się nie odbył, przedstawimy narodziny gwiazdy młodego Brazylijczyka Pele, prześledzimy drogę do geniuszu Argentyńczyka Maradony, dowiemy się jak to się stało, że reprezentacji Polski bały się najsilniejsze ekipy świata i jak Polak zostawał królem strzelców tej imprezy, odsłonimy przed Czytelnikami kulisy wielkich finałów z udziałem Squadra Azzurra, Canarinhos i Tricolores. Dlaczego Luiz Nazario de Lima „Ronaldo” ostatecznie zagrał w meczu o złoto w 1998 roku i co działo się na kilka godzin przed meczem? Jak po latach o swoim największym pudle w karierze w finale MŚ’94 opowiada Roberto Baggio? Dlaczego po boisku za piłką biega 22 facetów, a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy? Pokażemy momenty, mecze, akcje i zawodników, którzy na trwałe zapisali się na kartach historii piłkarskich mistrzostw świata. Fakty, ciekawostki, opowieści, historie, zdjęcia – to wszystko zebraliśmy w jednym miejscu i zabierzemy Czytelników w podróż wehikułem czasu.

Oferty mecenatu

Zapraszamy do współpracy z Dziennikarskim Teamem sportowym ARENA, z Wydawnictwem ARENA, z Redakcją „Niezwykłych Opowieści Sportowych” Mecenasów, Reklamodawców, Partnerów chcących współuczestniczyć ze swoją Firmą lub Marką w naszej inicjatywie.

W 2018 roku proponujemy szczególnie korzystne warunki współpracy. Wierzymy, że reklama poprzez nasze media i projekty wydawnicze przyniesie Państwu wiele korzyści.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania.
Dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb.

Oferta objęcia tytułu Głównego Mecenasa nad publikacją albumu „Mundial. Historia”

W ramach oferty proponujemy:

 1. Tytuł Głównego Mecenasa Albumu „Mundial. Historia” wraz z prawem do posługiwania się nim i wykorzystywania w swoich działaniach promocyjnych i marketingowych.
 2. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na pełnej stronie albumu, tuż po stronie tytułowej publikacji.
 3. Całostronicowa reklama Mecenasa na jednej z tylnych stron albumu.
 4. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na IV stronie okładki i obwoluty albumu.
 5. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na specjalnej naklejce umieszczonej na folii zabezpieczającej na froncie każdego egzemplarza albumu.
 6. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na plakatach, ulotkach oraz innych drukowanych materiałach reklamowych albumu.
 7. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa w prezentacji albumu w katalogu wysyłkowym „Prodoks” (łączny nakład 50 tys. egz.).
 8. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa oraz podziękowań w materiałach prasowych promujących album i wysyłanych do dziennikarzy.
 9. Informację o Mecenasie we wszystkich kanałach komunikacji o książce (strona internetowa, mailing, social media, inne kanały społecznościowe itd.).
 10. Bezpłatną pulę publikacji dla potrzeb Mecenasa (liczba egz. do ustalenia).
 11. Możliwość zakupu ustalonej części nakładu po cenach zbliżonych do produkcyjnych.
 12. Dodatkowe świadczenia według sugestii Mecenasa.

W ramach Mecenatu oczekujemy kwoty 30 000 zł netto.

Oferta objęcia Mecenatu nad publikacją albumu „Mundial. Historia”

W ramach propozycji oferujemy:

 1. Tytuł Mecenasa Albumu „Mundial. Historia” wraz z prawem do posługiwania się nim i wykorzystywania w swoich działaniach promocyjnych i marketingowych.
 2. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na IV stronie okładki i obwoluty albumu.
 3. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa na plakatach, ulotkach i innych drukowanych materiałach reklamowych albumu.
 4. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa w prezentacji albumu w katalogu wysyłkowym „Prodoks” (łączny nakład 50 tys. egz.).
 5. Umieszczenie tytułu, logo/nazwy Mecenasa oraz podziękowań w materiałach prasowych promujących album i wysyłanych do dziennikarzy.
 6. Informację o Mecenasie we wszystkich kanałach komunikacji o książce (strona internetowa, mailing, social media, inne kanały społecznościowe itd.).
 7. Bezpłatną pulę publikacji dla potrzeb Mecenasa (liczba egz. do ustalenia).
 8. Możliwość zakupu ustalonej części nakładu po cenach zbliżonych do produkcyjnych.
 9. Dodatkowe świadczenia według sugestii Mecenasa.

W ramach Mecenatu oczekujemy kwoty 4 000 zł netto.

FreshMail.pl